Ben Bilmem Eşim Bilir

2.86 / 5
Ben Bilmem Eşim Bilir

Televizyon ekranlarının sevilen yarışma proğramı İlker Ayrık'ın sunduğu Ben bilmem eşim bilir full olarak sizlere sunuyoruz. Oyunumuzu oynayabilmeniz için Unity Web Player eklentisinin yüklü olması gerekiyor. Eklentiyi yüklemek için Burayı Tıklayınınız. Yüklemeden sonra sağ üstten oyunun açılması için izin vermeniz gereklidir. Yarışmaya katılmak için çiftinizi seçerek ve gerekli adımları takip ederek parkurda yarışmaya başlayabilirsiniz. Oyunun açılmasıyla birlikte ilk oyun bar masası oyunu yani bardak yarışı, ikinci oyun Topuklu ayakkabı oyunu, üçüncüsü acı biber oyunu, ve son olarak tabak taşıma oyunuyla yarışmayı tamamlamış olacağız. Yarışmada en yüksek rekoru kim kıracak merak ediyoruz. Başarılar.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
1 + 9 = ?
  • Admin Admin 4 yıl önce

    Merhaba deniz. Oyun kontrol edildi gayet iyi çalışıyor hiç bir aksaklık yoktur. Bilgisayarınızla ilgili bir problem olabilir. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

  • deniz deniz 4 yıl önce

    açılmıyo unity web playere izin verdim ama olmuyo

  • Admin Admin 5 yıl önce

    Arkadaşlar oyun açılmıyor diye iletişime geçenler oluyor. 3D oyunlarda Bilgisayarınızda Unity Web Player'in yüklü olması gereklidir. Eğer yüklü ise sağ üst köşeden izin vermelisiniz. Oyun açılıyor kontrol edilmiştir. Teşekkürler.