Winx Bloomix Peri Savaşları

4.34 / 5
Winx Bloomix Peri Savaşları

Burada bir iyi taraf ve birde kötü taraf bulunuyor. Winx kızları tabi ki iyi taraftalar, savaşa tüm güçleri ile hazırlanıyorlar. Winx kızlarını daima giydirdik, süsledik makyajlar yaptık. bu oyunumuzda ise savaş yapacağımız aksiyon dolu sahneler sizleri bekliyor olacak. Bakalım winx kızları ile savaş yapmak nasıl bir duygu olacak. Oyun açılmasının ardından alt kısımda yanıp sönen Click Anywhere to seçeneğine tıkladıktan sonra, karşınıza çıkacak haritadan seçim yapacaksınız. Ardından hangi winx kızla savaşa başlamak istiyorsanız onu seçmeniz istenecek. Seçiminizi güçlüden yana yapmanızda fayda var. En yeni oyunlar www.oyunturu.org adresinde oynanır.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
2 + 7 = ?
 • Simay Simay 2 ay önce

  Bu oyun çok güzel.

 • hümeyra hümeyra 1 yıl önce

  ben de en çok yeşil ve mor olanı çok seviyorum

 • Sümeyye Sümeyye 2 yıl önce

  Çok güzel.Çok başarılı ben leveleri geçemiyorum çünkü yeni başladım çok donuyor.Buna lütfen bir çare bulun...❤

 • deniz deniz 3 yıl önce

  süper ben eskiden oynuyodum ama şimdi adobe player istiyor ve bunu bütü oyunlarda tekrarlıyor oyun oynayamıyorum lütfen buna bir çare bulun

 • Selina ve Winx Aşığı Selina ve Winx Aşığı 3 yıl önce

  Çok güzel ben hepsinin tarzını seviyorum çok güzel fakat son bölümde tek karakterim kalmasına rağmen 6 düşmanı yenip Selinacığımı öldürdüm.Aslında öldürmek istemezdim ama...En sevdiğim karakter Selina.Bu oyun çok ama çokk güzzel!