Ejderhalar Berk'in Binicileri Vahşi Gökyüzü 3D

3.48 / 5
Ejderhalar Berk'in Binicileri Vahşi Gökyüzü 3D

Yepyeni sürümü vahşi gökyüzü oyununu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. 3 Boyutlu oyunda bir karakter seçimi yaparak berk'in binicileriyle harika maceraya atılacaksınız. Oyunumuz editörlerimiz tarafından popüler oyunlar listesine eklenmiştir. Umarım sizde bu oyunu bizim kadar beğenirsiniz. Aynı zamanda en çok oynanan oyunlar arasına da girmeyi başarmıştır. Oyunun yüklenmesini sabır göstererek beklemelisiniz. Bu biraz uzun sürebilir. oyun grafikleri çok olduğundan bu gecikme olabiliyor. Oyun açıldığında  Play As Guest seçimini yapıyoruz ve ejderhalar şehrine girmiş oluyoruz. Daha sonra sizden seçim yapmanız istenecek. Bunlardan birini seçerek adınızı yazın ve maceraya atılın.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
4 + 3 = ?
 • arda arda 5 yıl önce

  nasıl açtınız

 • arda arda 5 yıl önce

  neden açılmıyo

 • ADMİN ADMİN 5 yıl önce

  Arkadaşlar SAYFAYI YENİLEYİN açılır. Bazen unity eklentisi hata verebiliyor. Invalid data file uyarısı sayfayı yenileyince düzelir. İyi eğlenceler.

 • Admin Admin 6 yıl önce

  Rahim oyunda bazen dediğin gibi oluyor doğru fakat sayfayı yenilediğin zaman düzeliyor. Birde Unity 3D player eklentisi kurulu değilse açılmaz. Eklentiyi yükleyip sayfa açıldığında sağ üst köşede çarpı işareti çıkar yani bunun anlamı izin vermeniz gerekir. Eklenti engellendi uyarısı verir yıldızın hemen yanında olan çarpıya tıklayın bu site için her zaman izin ver veya bu seferlik çalıştır seçeneklerinden birini seçersen açılır. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

 • ramin ramin 6 yıl önce

  oyun acilmiyo beyaz oluyo acilmiyo yardim edin

 • Admin Admin 6 yıl önce

  Sorun düzeltildi. Fakat oyun boyutu büyük olduğundan geç açıyor yüklemesi zaman alıyor. Sabırlı olmanız gerekiyor. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

 • islam islam 6 yıl önce

  açılmıyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor abicim