Moda kraliçesi

3 / 5
Moda kraliçesi

En kısa sürede moda oyunun kraliçesi o zamana kadar şüpheniz varsa size bir ekran koruyucu gösterecek, nasıl yüzde yüz devlet, ancak şimdi bu uygulamada oynamak istiyorum ki. Kurnaz tasarımcılar çok güzel sadece başarı hiç şüphe yok ki ilk ana görüntüyü tasarlanmış olması. Çok iyi eski geleneği, biz ekranda ne mantığını açıklamak, bize bildirin. Sağ üst köşede özel karakterler çekilecek içinde olan iki küçük, yuvarlak düğmeleri görebilirsiniz. Her biri belirli bir değeri vardır, bu yüzden yazarlar bu şifre ile aktarmaya çalışıyoruz gerçeği hakkında çok ciddi.


Yani, anlatalım. Ilk sanal tuşları ile müzik devre dışı bırakabilirsiniz ve ses efektleri ikinci bizim oyun ve teşekkür oynadı - Sesi tamamen ortadan kaldırır. Bu bitap düşmüş duruyor ve bize bakar büyük güzellik, elit sınıfı ifade etmesini hatırlamak önemlidir. Bir çok ünlü bir kızı, Fransız kral için hesapları ve dünya imparatorlukların tüm yetki ve üst düzey yetkilileri - Onu biliyorum. O binden fazla talipleri wooed hangi bir prenses gibi başkası değil. Tek bir insana lâyık kabul edilmez muhtemelen belli bir ucu bir peri masalı gibi, o, hepsini reddetti. Moda kraliçesi - sağ kolunda o başka bir oyun ile karıştırılmamalıdır edilemez bir çanta markası tutar. Bazı basit manipülasyonlar sonra, size giriş sağlayan bir kitabe vardır hangisinin, tek kapı, seçim menüsüne alacak.

Bunu yapmak ve kesinlikle hiçbir zorluk olmaması için yeteri kadar basit. Sadece o anda, doğrudan gözünüzün önünde monitör ustaca saç örgülü pembe havlu harika bebek görünür. Görünüşe göre, bizim güzellik son zamanlarda saç saç yıkanır ve kuruyana kadar şimdi bekliyor. Bu arada, tek bir anı kaybetmemek için de, o çok hızlı bir şekilde giydirme ve makyaj düzenlemeye başlayabilirsiniz. Sonuçta, son birkaç gündür, ağır deri ile artık akne serpilir ve bir kişinin sergi, moda gösterisinde sergilendi olamaz. Eğer olayın ana favori sadece bizim küçük prenses olduğunu düşündüğümüzde, o hemen belli sorun haline gelir. Kız kişinin tamamen iyileşti olduğunu eski, büyüleyici ve çekici bir görünüm kazanmak ağlamaya başladı, ve seven tüm çocuklar vardı Yardım moda kraliçesi oyun.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
3 + 1 = ?