Kişisel bilgi

www.oyunturu.org çevrimiçi gizliliğinizi korumayı taahhüt etmektedir. www.oyunturu.org herhangi bir kişisel bilgi toplamaz.


IP adresi ve günlük

IP adresiniz geniş demografik bilgi toplamak için ve genel ziyaret paternler (tek web sitesinde, indirme, vb yaparken görüntülemek) izlemek için kullanılır.


Üçüncü Taraf Reklam

Biz web sitemizi ziyaret ettiğinizde, üçüncü taraf şirketlerin bazı genel bilgiler reklamlar sunmak ve / veya toplamak için izin verir. Bu şirketlerin mal ve büyük olasılıkla hizmetlerle ilgili reklamlar sağlamak için bu ve diğer Web sitelerine ziyaretler sırasında (örneğin, akış bilgisini, tarayıcı türü, saati ve tarihi, reklam konusu tıklandığında veya üzerinde tıklayın) kişisel olmayan bilgileri kullanabilir Sizin için daha ilgi çekici olması için. Bu şirketler genellikle bu bilgileri toplamak için bir çerez veya üçüncü taraf web işaretçisi kullanabilirsiniz.Sorumluluk

Bu fikri mülkiyet ihlali iddiaları hızla yanıt www.oyunturu.org politikasıdır. İlgili herhangi bir telif hakkı kuruluş veya sahibi ile uygun bildirim aldıktan sonra, www.oyunturu.org derhal devre dışı bırakır ve söz konusu oyunlar kaldırılır.


Dış Bağlantılar

www.oyunturu.org sitesi diğer sitelere bağlantılar içerebilir. www.oyunturu.org gizlilik uygulamaları veya Web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir.