Karlar Ülkesi Macerası Çifte Bela

3.25 / 5
Karlar Ülkesi Macerası Çifte Bela

Macera Oyunu Soğuk Kalp Anne ve Christophe - Bu karikatür ana karakterlerinden biri. Anna ve Kristoff uzun zaman önce bir araya geldi. Elsa dünya büyük ve karlı kış ile yakaladı ve Anna cesur değil kardeşini bulmak için dağlara gitmeye karar her yerinde zaman, o oldu. Anna bir at koştu ve o kesinlikle ormanda dondurma, o Christophe rahat dükkan gördüm. O insanlara deneyimli bir dağcı ve satış buz değildi, ama şimdi o kış etrafında, kimse onun hizmet ihtiyacı vardı. Anne ve Christophe birbirini görünce - bu aşk sonsuza kadar olduğunu bilmiyordum, ve birlikte olacaktır. ikisi kurtarmak için Elsa çaba bir sürü vardı ve bunların ilk - Hepsini bir araya yapmak ve bir geyik binmek mümkün. Tabii ki Kristoff onun ren geyiği Sven nasıl başa biliyordu ve Elsa arama birlikte gitmek teklif etti. Karlar Ülkesi Macerası oyunu, Karlar Ülkesi Çifte Bela oyunu oyna, Frozen Çifte Bela Oyunu Oyna

HEMEN OYNA!
Yorumlar
3 + 6 = ?
 • gülseren gülseren 7 ay önce

  ben seviyelerimi hepsini geçtin bile siz hayla deniyomusunuz

 • merve merve 1 yıl önce

  ilk başında açılmıyor

 • esma esma 4 yıl önce

  1seviye biraz zor sizce değil mi? BENCE zooooooooooooooooooooooooor 2seviyeyi nasıl birşey

 • Admin Admin 4 yıl önce

  Arkadaşlar biz deniyoruz her defasında açılıyor. Bir sorun olsa müdahale edeceğiz ama öyle bir şey yok. Diğer tarayıcılar ile deneyin. Mozilla Firefox yada Explorer ile açmaya çalışın. Bazı arkadaşlar oynamışlar sorun olsa onlarda da açılmaz. Biz şu an Google Chrome ile ve Mozilla Firefox ile oynayabiliyoruz.

 • elcın sangu elcın sangu 4 yıl önce

  kac kere denedım yok acılmıyor

 • defne topal defne topal 4 yıl önce

  oyunacmıyor

 • Sevgi Sevgi 4 yıl önce

  Çok güzel oyun karlar ülkesi oyunları harika bayıldım. Açılmıyo demişler bende açıldı. Google Chrome ile girdim ben sizde deneyin.

 • ygmr(yağmur) ygmr(yağmur) 4 yıl önce

  açılmıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrr

 • Admin Admin 4 yıl önce

  Oyunu kontrol ettik tekrar fakat bir sorun görünmüyor hemen açılıyor. Nasıl bir sorun olduğunu bize yazın sorunu çözelim. Bilgisayarınızda Flash Player eklentisi eksik olabilir. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • sana ne sana ne 4 yıl önce

  açılmıyor ! nasıl bir site bu en iyisi kapatmanızı tavsiye ederim :(

 • Admin Admin 4 yıl önce

  Merhaba ece oyunu kontrol ettik hemen açıldı aceba internetiniz yavaş olabilir mi ? Bizde teşekkür ediyoruz, Sizleri seviyoruz oyunlara gelince size layık en iyi oyunları seçip sitemize öyle yüklüyoruz. Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Yorumlarınızın devamını bekliyoruz.

 • Ece Ece 4 yıl önce

  Bu oyun açılmıyor kaç saat bekliyorum ama açılmıyor lütfen bunu halledin bu oyunu çok oynamak istiyorum çünkü şimdiden ilgilendiğiniz için çok teşekkürler sızı seviyorum oyunturu.org sitesini çok seviyorum şahane oyunlarınız var fakat şu oyunu halletseniz daha da güzel olacak