Sevdiğiniz kahramanlar ile inanılmaz maceralar için hazır olun. Köpek Scooby Doo adına bir çok oyun hikayesi bulunuyor. Ama onun sadık takımda birkaç arkadaşı var (gerçek arkadaş-arkadaşları) vardır unutmayın. Bunlar: Fred, Shaggy, Velma ve Daphne. Sadece dört ana karakterleri içeren bazı oyunlarda bulunuyor, ancak diğer karakterlerde vardır: bilim adamları, çevreciler ve diğer ünlü rakamlar az bilinen insanlar. Tüm eylem hayaletler ve canavarlar yaşamaktadır çeşitli karmaşık yerlerde gerçekleşir. Bütün bu canavarları biz korkutmak için kararlıyız. Oyunda Senin görevin - tüm hayaletleri yenmektir. Peki, bu köpek Scooby Doo olmadan mümkün olurmu? Yani, Scooby Doo oyunlarında başlangıçta onun üzerinde durmak ve bölgeyi keşfetmeye başlar. Eğer keşfetmek iyice sonra Genellikle, bir şey tuhaf ve yanlış buluyorum. Oyunda Senin görevin dolandırıcı bulmaktır. Oldukça sık canavarlar arkasına gizleyen kimselerdir - sıradan insanlar. Sonra kötü ve çirkin "hayalet" yakalamak zorundayız. Bizim dedektifler yakalama suçluların çeşitli teknikler kullanıyor. Bu tekniklerden biri yem. Evet, evet, bu doğru! Tahmin edebileceğiniz gibi, bu yem her oyunda Scooby Doo ve Shaggy gerçekleştireceğiz.

Bir çete üyesi tutuklandı sonra, onun girişimi ortaya çıkarmak için. Suçlunun suçları olsun itiraf? Çok kötü olmasına rağmen bazen evet, ama genellikle kimse, onun hatalarını tanır. Neyse ki, ana dedektif Scooby Doo ile birlikte iyi adamlar vardır. Ama ne rol bizim oyunlarda karakteri tarafından oynanır? Sadece belirlemek bunların her yakından bakmak gerekir zor değildir. Fred takımın tartışmasız lideri olan ve genellikle karmaşık sorunları çözme, onu cevaplar geliyor. Veri toplama ve işleme, yanı sıra daha fazla analiz: Biz Velma hakkında konuşmak, o kadar örneğin, zor bir bulmaca ile başa çıkmak için, tüm zeki olduğunu. Daphne - her zaman diğer insanların işlerine müdahale ve durum kesişir. Daha sonra ekibimiz yapar. Shaggy ve Scooby Doo A giderek yiyecek arama yapan. Ancak bazen, onlar hala sanki karmaşık değil, sorunu çözmek için başardı.

Özetlemek gerekirse, hepimiz dikkat  Scooby Doo online oyun bile zeki bir bayanla içine onu açmak için en aptal kızın yeteneğine sahip benzersiz bir hikaye ve büyük bulmacalar var.