Ana karakterler ile giderek ve onun yolunda herkesi vurarak ilerleyeceğimiz oyunların bir bölümü.  Düşmana yönelik silah, mühimmat, tabanca, makineli tüfek, roket atar, füzeler ve hatta balistik füzelerin çeşitleriyle karşımıza çıkıyor. Bu alan içerisinde sıcak savaşta ideolojik muhalifleri öldürmek için bir çok stratejiler gerekecek.

Silah oyunlarından ilk oluşumunda çok popüler olan, eğitim hareketi, silah doğruluğunu ve flaş shooter savaş taktikleri geliştirme yolunda ilerleyeceğiz. Nişan Oyunları indirmek ve sistemleri yüklemek gibi veya kayıt olmamıza gerekmeksizin ücretsiz çevrimiçi oynayabilme olabnağı sağlıyoruz.  Flash oynatıcıların avantajı, akıllı telefonunuzda olsun, bilgisayarınızda olsun herhangi bir oyun kurmadan oynayabilir olmasıdır. Herhangi bir profesyonel geyreksinim duyulmadan basit ücretsiz online oyunlar sayesinde daha rahat bir şekilde oyun oynama ortamı sunmaktayız

Sürekli yeni oyunlar ile güncellenen bölümlerle, örneğin zaten tüm silah oyunları gibi Igroflota tarafından sevilen yüzyılın Korunması oyunun üçüncü serisi başlamıştır. Online oyunlarda iyi ateş etmek önemlidir ve çok eğlencelidir. Bunların yanı sıra keskin nişancı oyunları bizi adeta savaşın içinde gibi bir heyecana süreklediği ve giderek oyunların profesyonel anlamda yapılmasıyla hayatımızda bambaşka yer tutuyor.


Ve eğlence burada bitmiyor. Online oyunlarda yüzlerce seçim yapabilme ve   yeni eklenen oyunları web üzerinden oynamanın, eğlencenin ve adrenalinin en iyi adresi www.oyunturu.org adresi olduğunu unutmayın.

Iyi ücretsiz silah oyunları bulabileceğiniz sitemizde diğer oyuncular tarafından sunulan değerlendirme ve derecelendirme heyecanı dahada farklı kılıyor.
Binlerce ücretsiz oyunlar için www.oyunturu.org Aksiyon, Spor, Atıcılık, Klassik, Strateji, Macera, kız oyunları, ve saymakla bitmeyen oyunlarımız dahil olmak üzere kalitenin öncelikli olması kaydıyla size hizmet sunmak her zaman hedefimiz olmuştur.