Kurtlar Vadisi Polat Alemdar

4.17 / 5
Kurtlar Vadisi Polat Alemdar

Öncelik olarak oyunumuzun 7+ yaş olduğunu belirtmek isteriz. Popüler dizilerden tanıyacağımız kurtlar vadisinin Polat alemdarı izleyiciler ekrana kilitlemeyi başarmıştı. Dizi kahramanı Polat alemdar ve silah arkadaşları adaleti sağlamak uğruna kötü niyetli insanlar ile daima çatışma içerisine girmiş ve bu mücadeleden hiç bir zaman yılmamıştır. Her zaman namlunun ucunda ve risk dolu hayatında ailesi ve yakınlarıda tehlike altında kalmıştır. Polat alemdar hem ailesini korumak hemde kötülerle savaşma konusunda her daim başarılı olmuştur. Bazen aksilikler peşini bırakmasada o hiç bir şekilde taviz vermemeye gayret göstermiştir.

Şimdi oyunumuzda onu kontrol edeceğiz ve bu karmaşık hayattan bakalım biz polat alemdar kadar başarı elde edebilecekmiyiz. Kurtlar Vadisi Polat Alemdar oyununa başladığımızda kötü insanlar plan yapıyorlar ve mekanına baskın yapmaya karar veriyorlar. Mekana vardıklarında Abdulhey'in arkasına sinsice yaklaşıp kafasına silahla vurarak bayıltıyorlar ve Polat alemdarın odasına kadar giriyorlar. Polat durumu hemen kavrıyor ve masasının altında bulunan düğmeye basarak silahını çıkarıyor ondan sonrası ise tamamen sizin kontrolünüze geçiyor. Kalabalık gelen örgütle başa çıkın ve Polat alemdar oyununda onu öldürmelerine izin vermeyin.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
7 + 9 = ?
 • polat alemdr polat alemdr 6 ay önce

  oyunumu yptıgınız ıcın lı osagolun ellerınıze sagolun cok begendım oynadım super olmusssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

 • burhan burhan 7 ay önce

  mukemme bi oyun sevdim

 • azeri qaqas azeri qaqas 3 yıl önce

  mukemmel turk kardesderimize salamlar

 • demhat demhat 3 yıl önce

  10

 • nezrin nezrin 4 yıl önce

  cok güzel