Muthiş Tank 2

4 / 5
Muthiş Tank 2

Efsanevi oyun Başar Tanklar oyunu Tanklar 2 devamı: Çarpıcı savaş herkes kayıtsız sevgilisi tankı savaşları bırakmayacak!
Şimdiye kadar ilk video oyunu konsolları beri popüler erkek için Klasik tank oyunları, moda geri döndü! Içinde benzersiz bir muharebe aracı olarak tankın nüfus oranı kültüre olan popüler online oyunlar, teşekkür - nihai rüya gerçek erkekler için! Onlar sayesinde, tanklar hakkında oyunu şimdi yeni doğum yaşıyoruz. Tanklar her yerde ve gerçekçi 3D oyunlar ve basit kontroller ve ilkel bir oyun arsa aşina oyunlar reissue olarak popülerdir.
Ancak, basitlik ve doğruluk bu oyunları belli eksiklikleri değil, en azından o bu özellikler, eski oyuncakların gerçek hayranları algıladıkları yok ne! Sadece bir rahat bilgisayar sandalyede oturup çalışkan bir günün ardından dinlenmek istiyorsanız, o zaman sadece iyi eski tanchiki daha iyi bir seçenek bulmuyorum. En iyi ücretsiz online oyun Tanklar 2 sitemizde toplanan!

Oyun Tankları 2 Kontrolü: Çarpıcı savaş
Klavyeyi kullanarak oyunda tankın hareket kontrolü. Ok tuşları veya WASD kullanın - bazı varyasyon yani size herhangi bir uygun ve tanıdık bir şekilde bu eylemi gerçekleştirebilir, orada. Ama amacı ve fare sadece ile ateş edebilirsiniz!

HEMEN OYNA!
Yorumlar
1 + 1 = ?