Ölümcül Zombi Yolu 3D

4 / 5
Ölümcül Zombi Yolu 3D

Öcelikle şunu belitmeliyiz oyunumuzun yüklenmesi biraz zaman alıyor. 3D görüntü kalitesi bakımından oyunun boyutu büyük olduğu için biraz sabırlı olmanızda fayda vardır. Beklediğinize pişman olmayacağınız bu oyun zombi oyunları tüm hayranları hitap edecek, hem de sevenler 3D modunda bir araba ile oynama şansını elde ediyorlar.
Eğer zombi almak önce bitiş çizgisine ulaşmak için - Sen misyonu bir yarış otomobili, yönetmek. Bir yolda onları çok ve herkes seni tatmak için çalışıyor. Minimum süre bitiş çizgisine alma ve yolda zombi aşağı vurma para kazanabilirsiniz. Daha fazla Ölü öldürmek, daha fazla altın dikkate düşecek. Ve her düzeyde sonunda sizin araç için iyileştirmeler satın alabilirsiniz.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
2 + 6 = ?
  • çağrı çağrı 4 yıl önce

    bu oyun açılmıyor

  • Admin Admin 6 yıl önce

    Arkadaşlar bazen oyunda sıkıntı olabiliyor. Abdullah arkadaşımız bizimle iletişime geçti oyun açılıyor ancak araba gelmiyor dedi. Kontrol ettik aynen öyle oldu fakat sayfa yenilemesi yapıldığında tamamen açıldığını gördük. Sorun tamamen çözülene kadar şimdilik bu yöntemi deneyiniz. Oyun açılana kadar sayfayı yenileyiniz. Teşekkürler